Příběh jménem Rosenbull

Krok A

Schůzka, která vše odstartovala. No, schůzka, na jednom vinobraní ponožka dalo slovo. Martin se potkal s provozním bývalé malé výrobny ponožek panem Pavlem. Tah na branku, cash, poctivá práce a 30 let praxe prý musí fungovat. Kdyby ale jen věděli, co je všechno čeká…

Krok B

Schůzka, která veselé ponožky málem potopila. Zaznělo totiž: “tyhle barvy nejsou a ty motivy…to nikdo nekoupí“. Přišly na stůl argumenty: NEJLEPŠÍ MATERIÁL NA SVĚTĚ a NEJLEPŠÍ VZORY. Pavel o tom věděl své. Vzorování ponožek chce kumšt. Jste omezeni snad vším, co normální kreslíř potřebuje. Kam jaká jehla, kde co bude vyplněné. Hodiny a hodiny příprav braly na síle, penězích a objevovaly se první pochybnosti, když tu ale…

Krok C

První barevné ponožky na stole. Tuhle poradu si z nás pamatuje snad každý. Stroje, které dříve šily obyčejné šedé a zelené ponožky, najednou ukázaly své možnosti. Barvy, vzory – to všechno svítilo. Byla to ta správná euforie před dalším těžkým krokem. Ale co dál?

Ponožky Rosenbull skica

Založíme firmu na veselé ponožky

Do této doby to byla sranda. Uměli jsme šít ponožky, uměli jsme prodávat ve svém okolí. Kamarádi, manželky, děti i tchýně, všude jsme slavili úspěch. Testovali jsme jak se patří na sobě. V té době bylo ale 21.století, doba internetu. Volba byla jasná, musíme mít svůj e-shop. Musíme mít svou ponožkovou značku, musíme mít svou firmu na veselé ponožky. Vznikl Rosenbull s.r.o. a vznikl rosenbull.cz.

První lajky

Vstoupili jsme do světa ponožkového internetu. Pamatujete si naši větu „náš vzor je Baťa“? Tak ta je z téhle doby. Internet nás pohltil a my se museli naučit, jak vysvětlit úplně cizím lidem, aby si koupili ponožky od nás a hlavně ty ponožky veselé. Hledat ta správná slova musel v mladé firmě každý. Ale to bychom nebyli my, abychom na to nešli trochu od lesa. Řekli jsme si, že chceme šít ponožky pro lidi. Tak proč je skladovat? Řekli jsme si, že se nebudeme bát, tak proč ne Free-natur? A tak šlo dál a dál až vznikla první kolekce ponožek ALL IN složená tehdy ještě z pěti párů. Kvalita, cena a design se vyplatil. Váš zájem nás očaroval.

Rosenbull ponožky all in
Ponožky Rosenbull Free Natur - vznik

Profesionalita

Najednou jsme nevěděli, co dříve. Co s těmi balíčky, dochází nám krabičky, kde koupit obálky a ty jsi ještě nebyl na poště? To se točilo každému z nás stále hlavou, zákazníci volali. Museli jsme s tím něco dělat. Přišly další investice, nový e-shop, nový odesílatelský systém, registrace k EET a další zaměstnaci. Rosenbull pomalu roste. Najednou jsme si uvědomili, že podnikáme, že jsme v byznysu. „Slovo a slovo“ se stalo realitou za cenu neskutečné dřiny s krásným výsledkem.

Celý tým Rosenbull děkuje všem svým zákazníkům a podporovatelům, kteří jsou s námi spokojení a věří v naši českou firmu. Zakládáme si na kvalitě našich produktů a spokojenosti každého zákazníka.

Malý detail pro velký rozdíl – to jsou naše české ponožky.

Rosenbull barevné ponožky - vznik značky