needle-2

Kvalita

Pamatujte si, že kvalitu kontrolujeme, prodáváme a garantujeme!

100% kvalita
100% garance
100% spokojenost

 

Jako výrobci víme, z čeho jsou naše ponožky upletené. Každá ponožka je pro nás důležitá, jako každý zákazník, proto vždy pečlivě dohlížíme na celý proces ponožkové výroby.

Pavel, šéf naší výroby, je se svými 30 lety praxe plný cenných zkušeností a je v týmu Rosenbull uznávaným odborníkem. Plynulý chod všech 168 jehel na každém stroji, vzorování, navázání správných barev i dodržení technologie sešití špičky, to chce prostě profíka a my ho máme.

Jsme rádi za naše dodavatele, kteří vědí, že se spokojíme jen s tím nejlepším. Dostáváme proto výběrové materiály přímo od zdrojů v Indii, USA a Brazílii. Naše bavlna je vždy na 100% úrovni.

Nepoužíváme levné recykláty ani jiné nefér metody. Spokojenost našich zákazníků a ohlasy na našich sociálních sítích nám dávají nejen potěšení z dobře odvedené práce, ale i vítr do plachet k šití nových a nových modelů.

 

credit-card-1

Platba

Pamatujte si, že platba je bezpečná a garantovaná bránou GoPay!

Platba kartou
Online platba převodem
Bankovní převod

 

Pro veškeré platby používáme zabezpečenou platební bránu GoPay, díky které garantujeme bezpečné provedení všech transakcí. Pojďme ale trochu více do detailu.

Veškerá komunikace a přenášené informace při využívání Inline platební brány jsou zabezpečeny a šifrovány mezi prohlížečem platícího klienta a platebním systémem GoPay stejně tak, jako je tomu s využitím Redirect platební brány. Komunikace je šifrována pomocí 128-bit TLS. Platební brána GoPay podléhá licenci ČNB.

Náš bankovní účet je vedený u České spořitelny a.s. Máme vyvinutý komunikační systém, který po provedení platby páruje Vaši objednávku v našem správcovském systému objednávek.

Minimalizovali jsme tak možnost překlepů, lidského faktoru a jiných možných problémů. O provedení platby budete informováni pomocí sms.

 

 

delivery-truck-1

Doprava

Pamatujte si, že Rosenbull nabízí dvě možnosti dopravy a doporučuje DPD kurýra!

DPD- Kurýrní služba DOPORUČUJEME
Česká pošta
.

 

Nákup provedený v našem internetovém obchodě k Vám doručíme dvěma způsoby, Českou poštou nebo kurýrem DPD. Česká pošta je standardní dopravce a se svou sítí poboček nabízí širokou distribuční síť.

Balíčky jsou od nás posílány doporučeně, a jsou tudíž pojištěny proti ztrátě. Pokud Vás pan pošťák nebo paní pošťačka nezastihne doma na doručovací adrese, naleznete balíček na místně příslušné poště.

Doprava pomocí kurýrní služby DPD je založena na rychlém a co možná nejefektivnějším doručení. Kurýr je s Vámi v kontaktu a Vy tak máte představu, kde je a kdy Vás navštíví. Aplikace DPD Kurýr na www.dpdkuryr.cz vám umožní např. změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní), zvolit osobní odběr ve výdejním místě Pickup nebo poslat kurýrovi zprávu.

FAQ

Složení ponožek je vždy uvedeno pod každým produktem zvlášť. Nejčastější použití je 80% bavlna, 15% polyamid, 5% elastan.

100% bavlněné ponožky zatím nenabízíme.

V naší nabídce naleznete velikosti od 35 po 48

Všechny naše ponožky jsou tzv. unisex. Pouze řada BYZNYS je určena pánským zájemcům.

Ve většině případů je překlep v zadané emailové adrese. Pokud potvrzení i přesto nepřijde, kontaktujte nás prosím, problém společně odstraníme.

O provedení platby budete informováni pomocí sms ihned po dokončení platby.

Po připsání platby do našeho systému odesíláme pomocí kurýra DPD do druhého pracovního dne. Českou poštou odesíláme nejpozději do třetího pracovního dne

Svou objednávku můžete pohodlně sledovat v internetové aplikaci, kam Vám budou zaslány přístupy. Když Vás kurýr nezastihne, pokusí se o to následující pracovní den. O doručení Vás budou informovat SMSkou nebo e-mailem. Můžete si změnit adresu nebo datum doručení, ve větších městech si zvolit dobu doručení ráno (8:00-10:00), večer (18:00-21:00), přidat záložní adresu (tam se kurýr vydá, když vás nezastihne na té původní).

Faktura je zasílána automaticky na Vámi uvedený email po připsání platby na náš účet.

Ano, svým zákazníkům v rámci našich akcí nabízíme vybrané kolekce a sety za zvýhodněnou cenu.